Çözüldü Şikayet başvurusu

• Bu site içeriği kişiselleştirmek, deneyiminizi uyarlamak ve kayıt olmanız durumunda giriş yapmanızı sağlamak için çerezler kullanır.
    Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerezleri kullanımımıza izin veriyorsunuz. Daha fazla bilgi edin

DoubleMystery54

Yeni Üye
Yeni Üye
19 Eki 2018
11
0
1
Şikayetçi olduğunuz kişi : Kurucular
Şikayet sebebi : itemlerimi verin
Olayın gerçekleştiği tarih : 21.10.2018

abi itmlerimi verin lütfen bu durum cok sikaytciyim 32 tane elmasblogum vardi bitane v5servet3kırılmazlık3 vardi 28lvldim /level bu bizim icin cok kotu birsey zor kasılıyoruz saten abi

Knuffeltier

Cezalı Üye
Cezalı Üye
16 Eki 2018
2
0
1
İzmir
ya sv açıldıgında nasıl kasıldıysan yeniden kasılabilirsin sv 20 gun geriye alındı demiştik kaç kez

DoubleMystery54

Yeni Üye
Yeni Üye
19 Eki 2018
11
0
1
kardes

bnim itemlerim gitmis lvlimde gitmis onu bile vermiyorsunuz nie böyle birsey eklediniz anlamıs deilim sw ye girmeye cavaldım baktım bakımmm dedi bnsimdi haklıyım haksız duruma dusurmeye cavalamayin

Mr_Gokhan

Sunucu Yetkilisi
Yönetici
Yetkili
15 Eki 2018
61
10
8
17
İstanbul
kardes

bnim itemlerim gitmis lvlimde gitmis onu bile vermiyorsunuz nie böyle birsey eklediniz anlamıs deilim sw ye girmeye cavaldım baktım bakımmm dedi bnsimdi haklıyım haksız duruma dusurmeye cavalamayin
kardes

Şimdi güzel kardeşim, 20 gün geriye alındı fakat biz bunu telafi etmek için 5k + 10k ve üstüne referans sistemi getirdik
Daha elimizden birşey gelmez herkese itemlerini vermek imkansız birşeydir, İyi oyunlar.