Çözüldü Eşyalar

• Bu site içeriği kişiselleştirmek, deneyiminizi uyarlamak ve kayıt olmanız durumunda giriş yapmanızı sağlamak için çerezler kullanır.
    Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerezleri kullanımımıza izin veriyorsunuz. Daha fazla bilgi edin

PhisoQ

Yeni Üye
Yeni Üye
16 Eki 2018
4
0
1
14
Şikayet sebebi :Eşyalar gitti.
Olayın gerçekleştiği tarih :Bugün
Ben bakım bittikten sonra oyun girdiğimde paralar kalmıştı ama ev ve eşyalar gitmişti.En değerli olanalr bunalrdı;12-11 Elmas Blok,4 elytra,6 ejderha kafası,6 steak dönüştürülmemiş odun,12 reston block,2 64 lük altın ve demir,bir sürü büyü kitabı ve magma ve nether bloklarından yapılmış bir sandık odası vardı 15k lık evlerin bahçesine yapmıştım 22 sandıkta vardı içinde daha bir sürü eşya vardı ama hatırlamıyom onun dışında 5k vermissiniz ama elytra bitanesi 12k filan çok kötü zarardayım:((

Kanıtlar (SS/VİDEO) :Şahit olarak sizden megavip almış arkadaşım var onla ortaktık ve ss bende yok sandık odasının ama belki arkadaşımda olabilir ve sizden biri rehber veya D.Rehber ve mod lardan bitanesi görmüştü hatırlamıyorum.Bide abi sende görmüşündür belki eskiden lvl 10 dum kesinlikle mod veya bir rehber görmüştür sorabilirsin.

Knuffeltier

Cezalı Üye
Cezalı Üye
16 Eki 2018
2
0
1
İzmir
sv 20 gün geriye alındığı için böyle oluyo demiştik az gayret edersen yeniden aynı başarını elde edersin ve 2adamv3 yazarsan da 5k alırsın