Yardım Dolandırıldım

• Bu site içeriği kişiselleştirmek, deneyiminizi uyarlamak ve kayıt olmanız durumunda giriş yapmanızı sağlamak için çerezler kullanır.
    Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerezleri kullanımımıza izin veriyorsunuz. Daha fazla bilgi edin

Lenaxder

Yeni Üye
Yeni Üye
8 Kas 2018
4
0
1
banlanmasını istiyorum 2.5 2k k gitti ve üstüne ailevi sövüyor haksız benmiyim omu :(

[üstüne yeni başladım svyi bırakabilirim böleler çok var bu serverde malsesf tokyo-ghoul-1067345.jpg tokyo-ghoul-1067345.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Lenaxder

Yeni Üye
Yeni Üye
8 Kas 2018
4
0
1
buna bir çare bulun artık [dolandırıcılar banlansın özellikle
( Madenci ) Anna400 [BÖLELERİ BANLANSIN! EM SUÇLU EM GÜÇLÜ!] Buradaki Resim Ne Alaka Bilmiyorum D:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Lenaxder

Yeni Üye
Yeni Üye
8 Kas 2018
4
0
1
sssini kaçırdım çünkü sv kalabalıktı ama kopyalabildim. Dolandırıcı! SS!.png

Lenaxder

Yeni Üye
Yeni Üye
8 Kas 2018
4
0
1
çok kişi oldugundan sssini tam ss alamadım ama kopyalaadım 1 sahidim daha var! [Şahidim de var] isterseniz ona sorabilirsiniz.

Sherlocks

Yeni Üye
Yeni Üye
8 Kas 2018
1
0
1
Gökhan bende şahidim adam bize para teklif etti admine söylemeyin diye hatta ss var atarım isterseniz lütfen bu dolandırıcıları engelleyin sevgilerle SherlocksS

Mr_Gokhan

Sunucu Yetkilisi
Yönetici
Yetkili
15 Eki 2018
61
10
8
17
İstanbul
Gökhan bende şahidim adam bize para teklif etti admine söylemeyin diye hatta ss var atarım isterseniz lütfen bu dolandırıcıları engelleyin sevgilerle SherlocksS
Olayı kanıtlamak için "SS" gerekmektedir lütfen 24 saat içersinde ekran görüntüsü ekleyin.

samedka57

Yeni Üye
Yeni Üye
28 Eki 2018
17
0
1
ayn ss gerekli beni 1.5k dolandırdı direk ss aldım bugün amacım ban yemesi bide paramı almak